Hakkımızda

Baz Ecza Deposu

Biz Kimiz?

Baz Ecza Deposu olarak 2024 yılında kurulan firmamız, eczacılık sektörüne çözümler sunmak amacıyla faaliyet göstermektedir. İlaç tedarik zinciri modelleri geliştirme konusunda öncü bir rol üstlenen firmamız, eczanelere ve hastanelere Türkiye’nin her bölgesinden güvenli, verimli ve kesintisiz ürün temin etmeyi hedeflemektedir.

Modern işletme prensiplerine dayanarak, en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çevreye duyarlı bir yaklaşımla faaliyetlerimizi sürdürürken, doğal dengeleri korumayı ve sürdürülebilirlik ilkesine bağlı kalmayı önemsiyoruz. Ayrıca, Türkiye’deki ticari ilkeler, önlemler ve raporlama standartlarına tam uyum sağlamak için sürekli olarak uzmanlığımızı ve iş pratiğimizi geliştirmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve sektördeki güvenilirliğimiz, işimizin temel değerleridir. Amacımız, en kaliteli ürünleri en hızlı ve en güvenli şekilde müşterilerimize ulaştırmak ve eczanelerin, hastanelerin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli çaba sarf etmektir.

Yılın Üzerinde Deneyim
0 +
Üzerinde Ürün Çeşidi
0 B+
Mutlu Müşteri
0 +

Baz Ecza Deposu

Misyonumuz

Ecza deposu sektöründe mevcut durumdan daha iyisini sağlamak ve eczanelerin, hastanelerin hizmette en üst seviyeye ulaşması için yüksek standartlı, kaliteli, güvenilir ve ulaşabilir ilaç tedariği hizmetleri sunmak.

Baz Ecza Deposu

Vizyonumuz

Ecza deposu sektöründeki tüm ilgili tarafların kaynaklarını tek bir amaç için bir araya getirerek kaliteyi arttırmak, insanlara daha erişilebilir ve uygun maliyetli ilaç tedariği hizmetleri sunmak, güvenilir ve etkili çözümler geliştirmek ve sağlık hizmetlerinde insan haklarına saygılı davranmak.

Baz Ecza Deposu

Bizimle İletişime Geçin

Bizlere sormak istediğiniz soruları yada merak ettiklerinizi yanıtlamamız için bizimle iletişime geçin.